BLUE LIGHT TECHNOLOGY SUNSCREEN
BLUE LIGHT TECNOLOGY 50 SPF UVA / AVB

Yenilikçi formülü ile cildinizi, ultraviyole ve mavi ışık hasarından (televizyon, telefon, bilgisayar ve oda ışıklarının zararlı ışınlarından) yumuşak ama eksiksiz bir şekilde koruyan günlük güneş koruyucu ve bakım ürünüdür.

Emilimi kolaydır. Kolay emilimi sayesinde ciltte kalıntı bırakmaz. Ferahlık hissi, uzun süreli nemlendirme etkisi ile her yerde ve her zaman kullanılabilir.

UV ışınlarından DNA koruması sağlayan ve cilt hücrelerinin doğal onarım sürecini destekleyen yaşlanma karşıtı etken maddeler ile zenginleştirilmiştir.

Su bazlı formülü sayesinde, akneye meyilli ciltler dahil, tüm cilt tipleri için uygundur. Cildi yağlandırmaz, komedon yapmaz.

Doğa dostu mineral filtreler kullanılan ve 72 saat nem garantisi veren PatchH20 ile zenginleştirilen Daily Restfull Sunscreen UV Koruyumuz; anında emilen ve kalıntı bırakmayan bazı ile segmentinde; EN İYİ GÜNLÜK UV KORUYUCUSU olmaya adaydır.

Makyaj altı baz uygulaması için uygundur.

info

Etken Maddeler

TÜM CİLTLER İÇİN UYGUNDUR

Intensive Repair kreminizden sonra tüm yüz, boyun, dekolte ve el sırtınıza yeterli miktarda uygulayın ve her 2 saatte bir tekrarlamayı unutmayınız.

ECOSUN PASS SİSTEM

ŞİRKETİMİZ TÜRKİYE’DE ECOSUN PASS SİSTEMİN ÖNCÜSÜDÜR.EcoCert sertifikalı etken maddeler sayesinde doğaya ve ekolojik dengeye zarar vermemekteyiz.Mineral filtrelerimiz, suda çözünmez. Denizlerdeki, göllerdeki canlılara zarar vermez.

DERMA CARE SOLUTIONS ->