Yüz ve ellerde görünen renk düzensizliklerinin görünümünün azalmasını desteklemek için  Estetik doktorlar ve INSERM – Fransız Araştırma Enstitüsü ile özel olarak tasarlanmıştır.  Reinforced Depigmenting kremi, benzersiz ve patentli içeriği ile  aynı zamanda aydınlık ve parlak bir görünüm sağlar.    CEBELIA Reinforced Depigmenting krem ; lazerler, peeligler ile yapılan leke karşıtı uygulamalarda önemli bir tamamlayıcıdır.

Kullanıldığı Bölgeler

Cilt Tipi : Bütün cilt tipleri için, siyah ve Asya ciltleri de dahil uygundur.

Bölge : Yüz ve eller

UYARILAR: Harici kullanım içindir. CEBELIA Reinforced Depigmenting kullanımınız boyunca SPF 50 güneş koruma kremi kullanın. Göz çevresi bölgesinden kaçınınız.

Ekip Çalışması

Değerlerimiz

Etkin ekip çalışmasına ve açık iletişime inanırız. Bunlardan ödün vermeyiz.
Katı hiyerarşiye karşıyız.
Etkin ekip çalışmasını artan bir işbirliğiyle, karşılıklı güven ve saygı içinde sürdürürüz.

Aktif Etken Maddeler

PEKALINE, VİTAMİN C, NIACINAMIDE (VITAMIN PP) GLICOLIC ACID

İyi Ahlaklı Çözüm Ortağıyız

Değerlerimiz

Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız, bundan taviz vermeyiz.
Birey ve şirket vicdanımızın rahat olması çok önemlidir.
Müşterilerimize ait bilgileri, kayıtları gizli tutarız, ancak, gerektiği durumlarda kendi bilgileri ve izinleri dahilinde kullanırız.

Müşterilerimiz

Değerlerimiz

Tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır
Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman beklentilerinin üzerinde sağlamayı hedefleriz.
Dürüst, saygılı, nazik, yardımcı, çözümcü ve güler yüzlüyüz.
Müşterilerimizin beklentilerini kaliteli ve sürdürülebilir hizmet ile karşılayarak, güvenilir ve uzun dönemli stratejik iş ortağı olmak

Kullanım Talimatnamesi

İyice temizlenmiş bir cilde hafif bir masaj ile uygulayın, ürünün cilde tamamen nüfuz etmesini bekleyin ve ardından günlük cilt bakım kreminizi uygulayın. Normal ciltler için; sabah akşam olmak üzere günde iki defa önerilir. Hassas ve çok hassas ciltler için; kademeli kullanım tavsiye edilir. Her iki günde bir veya ilk hafta için günde bir kez (tercihen geceleri), daha sonra günde iki defa uygulamaya ulaşana kadar frekansı kademeli olarak artırın.