Hydrating Mineral Sun Screen 50Spf Silky Tinted

Yenilikçi ve DNA onarımını destekleyen formülü ile cildinizi, ultraviyole ve mavi ışık hasarından eksiksiz bir şekilde koruyan, cilt ısısı ile aktifleşen renk pigmentleri ile cilt kusurlarını kapatmak yerine, düzelmesine destek olan günlük UV koruyucu ve bakım ürünüdür.

Cilde anında enerji vermek ve cildi uyandırmak için, cilt ısısı ile aktifleşen renk pigmentleri ile cildin kendi doğal rengine uyum gösterdiğinden her cilt rengine uygundur.

Ultra hafif canlandırıcı pigmentleri sayesinde cilt kusurlarını kapatmak yerine, düzelmesine destek olarak, konforlu bir kullanım imkanı sunar.

Emilimi kolaydır. Kolay emilimi sayesinde ciltte kalıntı bırakmaz.

Ferahlık hissi, uzun süreli nemlendirme etkisi ile her yerde ve her zaman kullanılabilir.

UV ışınlarından DNA koruması sağlayan ve cilt hücrelerinin doğal onarım sürecini destekleyen yaşlanma karşıtı etken maddeler ile zenginleştirilmiştir.

Su bazlı formülü sayesinde, akneye meyilli ciltler dahil, tüm cilt tipleri için uygundur. Cildi yağlandırmaz, komedon yapmaz.

info

Etken Maddeler

Makyaj altı baz uygulaması için uygundur.

Doğa dostu mineral filtreler kullanılan ve 72 saat nem garantisi veren PatchH20 ile zenginleştirilen Hydrating Mineral Sunscreen Silky Tinted UV Koruyumuz; anında emilen ve kalıntı bırakmayan bazı ile segmentinde; vazgeçilmez olmaya adaydır.

 

DERMA CARE SOLUTIONS ->