“Cildiniz için rahatlık.”

Günlük Güneş Koruyucu

LUMINIS

Cildinizi ultraviyole ışınlarına karşı yumuşak ama eksiksiz bir şekilde koruyan günlük güneş bakım ürünüdür. Emilimi  kolaydır. Ferahlık hissi, nemlendirme etkisi ile  her yerde ve her zaman kullanılabilir

Nasıl Kullanılır: Temel cilt bakımının sonunda, uygun bir miktar alın ve bütün yüzünüze nazikçe yayın.

Alın ve burun gibi alanlara bir kez daha uygulayın.

Günlük Güneş Bakımı

UVA/UVB ışınlarına karşı yüksek oranda koruma

Kolay yayılma

beyaz tabaka bırakmaz

Zengin doğal özler içerir ve cilt dengesini korur

Scutellaria Baicalensis Kök Ekstresi: Cilt için antioksidan ve yatıştırıcı özellikleri olan Scutellaria baicalensis’ten elde edilen bitkisel öz;  iltihabı azaltır, antioksidanlar gibi davranır

Portulaca Oleracea Extract: Yabani semizotu:  Rahatlatıcı özelliklere sahip olan yabani semizotundan elde edilen ekstre, ayrıca, antibakteriyel etki gösterir ve yanık tedavisinde de kullanılır.

 

VacciniumMacrocarpon  (Cranberry) Fruit, Kızılcık Meyvesi Özü : En önemli tıbbi meyvelerden bir olan kızılcık, yaşlanma karşıtı etki, antimiktobiyal ve çok güçlü antioksidan etki gösterir.

 

 

Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract: Linoleik asit, cildin nemlendirici unsurlarından biri olan seramidler için vazgeçilmez bir yapı taşıdır.  Ayrıca, linoleik asidin topikal kullanımı akne kırılmalarını azaltmaya yardımcı olur

 

 

Camellia Japonica  Flower Extract ; “Tsubaki” olarak da bilinen Kamelya japonica, Kamelya bitkisinin Japon’ yada yetişen halidir.  Zengin bir antioksidan, vitamin, phytosqualene ve Omega-6 yağ asitleri kaynağıdır. Bu bileşenler, antioksidan koruma ve nemlendirici özellikler gibi cildin yapısını artırıcı faydalar sağlar.

 

 

RubusFruticosus (Blackberry) Fruit Extract;  Yaşlanma karşıtı etki gösterir, cilt onarımı, ince çizgiler ve kırışıklıklar ve kollajen desteği için idealdir. İçerdiği fenolik bileşenler nedeniyle güçlü bir antioksidandır.

 

Sambucus Nigra Fruit Extract;  Kara mürver veya Sambucus nigra olarak da bilinen bu koyu mor çalıda yetişen dut, flavonoid ve meyvelerde doğal olarak bulunan çeşitli polifenol bileşikleri nedeniyle güçlü antioksidan özelliklere sahiptir.  Mürver, aynı zamanda cildi yatıştırıcı etkilere sahiptir ve çevresel etkilerden cildin korunmasını sağlar.

 

Origanum Vulgare Leaf Extract;  Kekik, fenolik asit ve flavonoid içeriği yüksek olması nedeniyle mükemmel antioksidan aktiviteye sahiptir. Ek olarak, kekik antimikrobiyal ve antiseptik özellikler göstermektedir.

 

Cinnamomum Cassia Bark Extract;  Sıcak ve uyarıcı aromaterapi faydaları olan güçlü bir antienflamatuar, antiseptik ve antifungal bir bileşendir.

 

Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract;  – Akne karşıtı etki, Seul Ulusal Üniversitesi tarafından yapılan klinik çalışmalar ile kanıtlanmış  ve dermatoloji dergisi listesine alınmıştır. (SCI ile aynı seviyede). Ayrıca, güçlü antioksidan, yaşlanma karşıtı ve renk dengeleyici etki gösterir.

 

 

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil Extract;  Oleik ve palmitik asitler bakımından zengindir, içerdiği  skualen ve steroller ile, cildi yumuşatıcı etki gösterir ve besler.

 

Salix Alba WILLOW BARK EXTRACT: Söğüt kabuğu ekstresi; Söğüt Kabuğu Ekstresi, doğal salisilik asit benzeri içeriklerin bir kaynağıdır. Bu nedenle, ß-hidroksi asidin yararlarını elde etmenin güvenli bir yoludur.

1 Cildi yatıştırır 2 Nemlendirir 3.Cilde nem takviyesi sağlar  3 Cilt Durumunu iyileştirir.

 

Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclomethicone, Dipropylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Diethylamino

Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Titanium Dioxide, Cetearyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil Extract,

Ethylhexyl Triazone, PEG-100Stearate, Glyceryl Stearate, Beeswax, Sambucus Nigra Fruit Extract,

Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry)

Fruit Extract, OenotheraBiennis (Evening Primrose) Flower Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract,

Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Portulaca Oleracea Extract, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Sodium Hyaluronate, Butylene glycol, Carbomer, Potassium Cetyl Phosphate, Arginine, Dimethicone, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Fragrance

 

Su, Etilheksil Metoksisinamat, Siklometikon, Dipropilen Glikol, Setil Etilheksanoat, Dietilamino, Hidroksibenzoil Heksil Benzoat, Gliserin, Titanyum Dioksit, Setearil Alkol, Olea Europaea (Zeytin) Meyve Yağı, Etilheksil Triazon, PEG-100Stearat, Gliseril Stearat, Balmumu, Sambucus Nigra Meyve Özü, Rubus Fruticosus (Böğürtlen) Meyve Özü, Kamelya Japonica Çiçek Özü, Vaccinium Macrocarpon (Kızılcık) Meyve Özü, Oenothera Biennis (Çuha çiçeği) Çiçek Özü, Salix Alba (Söğüt) Kabuğu Özü, Chamaecyparis Obtusa Yaprağı Ekstresi, Origanum Vulgare Yaprağı Ekstresi, Scutellaria Baicalensis Kökü Ekstresi, Cinnamomum Sinameki Kabuğu Özü, Portulaca Oleracea Özü, Lactobacillus / Soya Fermenti Özü, Sodyum Hyaluronat, Butilen glikol, Karbomer, Potasyum Setil Fosfat, Arginin, Dimetikon, Klorfenesin, Fenoksietanol