CEBELIA INTENSIVE ANTI AGING Krem (Yoğun Yaşlanma Karşıtı Krem),

Yüz ve göğüs bölgesinde cildin parlaklığını ve esnekliğini geri kazandıran tam bir kırışıklık karşıtı, sıkılaştırıcı cilt bakımı sağlar. Patentli aktif maddesi Cebeline, dermal-epidermal bileşkeyi eski haline getirmeyi destekler, hücresel rejenerasyona  yardımcı olur, böylece cildin yaşlanmasıyla savaşır. Cebelin patenti, ünlü bir Fransız araştırma enstitüsü ile işbirliği içinde geliştirilmiştir. Bu yaşlanma karşıtı cilt bakımı hassas ciltler tarafından çok iyi tolere edilir ve yaşlanma karşıtı estetik prosedürlerin bir tamamlayıcısı olarak da mükemmeldir.

CEBELIA Intensive Anti Aging Krem ile, kısa bir süre içinde, cildinizin, parlaklığı ve esnekliği geri dönecektir. Cilt yüzeyindeki kırışıklarda azalma ile birlikte cilt daha pürüzsüz, daha canlı ve daha sıkı olacaktır. Cildiniz her geçen gün daha dayanıklı olacaktır.

Doktorlar, yaşlanma karşıtı uygulamalarının etkinliğini optimize etmek ve sonuçları uzatmak için lazer tedavileri, peelingler, enjeksiyonlar, mezoterapi, dolgu uygulamaları ve benzeri gibi estetik prosedürlerin bir tamamlayıcısı olarak CEBELIA Yoğun Anti-Aging’i reçete eder. İşlemden birkaç gün sonra, Intensive Anti Aging Krem, cildin sıkılığını, yoğunluğunu ve elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olacaktır.

Cilt Tipi            : Bütün cilt tipleri için uygundur. Özellikle ilk yaşlanma belirtileri için tavsiye edilir.

Yapısı              : Sıvı krem yağlı ve yapışkan değildir

Bölge               : Göz çevresi

Kullanımı         : Sabah / akşam, yüz, boyun ve göğüs bölgesine olmak üzere günde 2 kez kullanın.

 

AKTIF ETKEN MADDELER:

Patentli bir Fransız yeniliği olan Cebeline , Adenosin, Tatlı badem yağı, Fitoskualan ve Allantoin,