CEBELIA Extreme Care

Yüz ve vücut için , patentli etken maddeleri sayesinde cildi anında rahatlatan, enflemasyonu dengeleyen, cildi derinlemesine nemlendirmeyi ve gerekirse onarmayı hedefleyen multifonksiyonel bir SOS bakım kremidir.

Peeling, Lazer tedavileri gibi estetik prosedürlerden sonra cildi yatıştırmak için tasarlanan CEBELIA Extreme Care, epidermisi soğutan ve anında reaktif ve hasarlı cildi sakinleştirir.  Aktif bileşenleri kızarıklığı azaltır, cildin sıcaklığını düşürür, Cebeline sayesinde epidermal onarımı destekler ve hızlı bir şekilde nemlendirir. Jel / krem dokusu kolayca yayılır ve anında soğutma etkisi için hızlıca nüfuz eder.

Jel / krem ​​dokulu Extreme Care içeriğindeki Meksika kaktüs özleri sayesinde kullanımdan hemen sonra cilde tazelik hissi verir.

Yoğun tazelik hissi veren jel yapısı ile sık sık uygulanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Gerekirse, gün boyu ihtiyacınız olduğu sıklıkta uygulayabilirsiniz. Kokusuzdur, cildin optimum tolerans eşiğini geri kazanmasını sağlar.

Yoğun soğutma işlemi için, uygulamadan önce tüpü buzdolabında saklayın.

Cilt Tipi            : Bütün cilt tipleri için uygundur

Yapısı               : Emülsifiye bir jeldir. Yağlı ve yapışkan değildir.

Bölge               :  Bütün bölgeler (yüz & vücuz)

Kullanımı         : Harici kullanım içindir. Maske olarak kullanmak da mümkündür. Bunu yapmak için, yüzünüze ince bir tabaka cildinize uygulayın, 10 ila 15 dakika orada bırakın, sonra suyla durulayın. Sonrasında, sabah akşam cildinize hafif bir masaj yardımı ile uygulayın.

AKTIF ETKEN MADDELER:

Mexican cactus extract, Neuropeptide, Glasswort extract ,  CebelinePeptide,